Vážení zákazníci a priatelia, 

rád by som vás privítal na mojej novej webovej stránke.

Môj život vždy bol a stále je veľmi pestrý a niekedy aj nevypočítateľný až prekvapivý. Najnovšie to zariadil tak, že rodinná firma spoluvedená mojimi blízkymi sa začala odkláňať od smeru, ktorým som sa celý život uberal a v ktorom by som rád aj naďalej pokračoval. 

Výskumu prírodných saponínov sa venujem už 33 rokov. Bola to tvrdá a dôsledná práca, výsledkom ktorej bol výživový doplnok s názvom DIAMOND YACCA. Ide o jedinečný a zložením vypiplaný produkt, základom ktorého sú vybrané saponíny z Yuccy pestované vo výnimočných oblastiach, modifikované a namiešané v správnom pomere. S hrdosťou môžem povedať, že saponíny odo mňa sú len jedny - majú podobu produktu s názvom DIAMOND YACCA doctor sova®.

Predaj môjho výživového doplnku DIAMOND YACCA doctor sova® sa podstatne líši od predaja a ponuky konkurenčných výrobkov s obdobnými názvami produktov s bezduchými a prehnanými reklamami, a to nielen už spomenutou patentovanou výrobou a zložením, ale aj poskytovaním bezplatného odborného poradenstva výrobcom, čiže mnou.

Účinky saponínov sa na ochorenia rôznia a nie je možné opísať všetky eventuality, zároveň saponíny v prípade rôznych ochorení môžu pomôcť efektívnejšie, ak je ich užívanie usmerňované odborníkom. Preto na mojej webovej stránke nájdete aj časť poradňa, kde do formulára viete opísať váš zdravotný problém. Keďže uprednostňujem hlboký ľudský prístup, budem sa vám snažiť pomôcť a v čo najkratšom čase zodpovedať vašu otázku a inštruovať vás v užívaní saponínov. Prípadne ma viete kontaktovať aj priamo mailom na: oto.sova@doktorsova.sk alebo telefonicky na čísle 0905 608 455.

Keďže o moje produkty je záujem ako na Slovensku, tak aj v Čechách, produkty DIAMOND YACCA doctor sova® viete nakúpiť na stránkach www.doktorsova.sk a v blízkej dobe aj na www.doktorsova.cz.

S úctou, Váš doktor Sova

MUDr. Oto Sova, CSc.